Preskočiť na obsah
CERVUS SK

Odborné a poradenské služby

CERVUS SK s. r. o.

Činnosti reklamných agentúr

Sídlo
Nové Zámky
Od roku
2026
IČO
57 401 217

CERVUS SK

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Podzámska 31, 940 02 Nové Zámky
Na trhu od
21. januára 2026
IČO
57 401 217
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 73.11)
Činnosti reklamných agentúr

Firma v číslach

2026
rok vzniku
18
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte CERVUS SK

CERVUS SK s. r. o. sídli na adrese Podzámska 31, 940 02 Nové Zámky. Zapísaná je od 21. januára 2026 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti reklamných agentúr“ (73.11). Predmet činnosti tvorí 18 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby a počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov.

Základné údaje

Obchodné meno
CERVUS SK s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
57 401 217
Dátum vzniku
21. januára 2026
Sídlo
Podzámska 31, 940 02 Nové Zámky
Obchodný register
Okresný súd Nitra, oddiel Sro, vložka č. 69222/N
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Odbor (SK NACE 73.11)
Činnosti reklamných agentúr

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 17. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa CERVUS SK zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 18 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby

  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy

Zobraziť všetkých 18 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Vedenie účtovníctva
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli CERVUS SK s. r. o.?

Sídlo je na adrese Podzámska 31, 940 02 Nové Zámky.

Čím sa CERVUS SK s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti reklamných agentúr“ (73.11). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby; počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.

Aké je IČO – CERVUS SK s. r. o.?

IČO je 57 401 217.

Kedy vznikla CERVUS SK s. r. o.?

Vznik: 21. januára 2026.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Podzámska 31 940 02 Nové Zámky

Registrový súd: Okresný súd Nitra

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre CERVUS SK s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese cervus-sk.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.